• O PRZEDSZKOLU

• Nasza placówka czynna jest w godzinach 6.00 – 16.00. Uczęszczają do niej dzieci w wieku 3 -6 lat, o różnych potrzebach i możliwościach psychofizycznych. Tworzymy warunki do wszechstronnego rozwoju osobowości dzieci, uwzględniając ich indywidualne potrzeby i przygotowujemy  je do podjęcia nauki w szkole.

Uczymy wzajemnej akceptacji, zrozumienia i tolerancji. Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Nauczycielki podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego.

Przedszkole posiada dobre warunki lokalowe. Sale są duże, słoneczne,  sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi dziecka. Ogród przedszkolny posiada  place zabaw dla dzieci młodszych i starszych, wyposażone w ekologiczne urządzenia i sprzęty ogrodowe. Tworzymy przedszkole budzące kreatywność, otwartość, wrażliwość, w którym każdy ma optymalne warunki do rozwoju swoich zdolności oraz pracy nad trudnościami w atmosferze życzliwości, zaufania, bezpieczeństwa i zrozumienia.

Korzystając z dobrodziejstw własnej kuchni, codziennie przygotowujemy dla naszych Dzieci  smaczne, zdrowe posiłki, uwzględniające między innymi świeże owoce, warzywa oraz własne domowe wypieki i przetwory. W przygotowaniu posiłków korzystamy  ze sprawdzonych dostawców. Używamy tylko  produktów o wysokiej jakości. Przedszkole  posiada system HACCP. System został wdrożony w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów spożywczych (proces produkcji, przechowywania, przetworzenia i jakości towarów), jest rekomendowany przez Światową Organizację Zdrowia i WYMAGANY PRAWEM UE.