• Dokumenty i druki

• REGULAMIN KORZYSTANIA Z OGRODU PRZEDSZKOLNEGO

• Regulamin korzystania z przedszkolnego ogródka zabaw obowiązujący w godzinach 16.00-20.00

Ogród przedszkolny jest do dyspozycji rodziców i dzieci po zamknięciu placówki,

czyli od godz. 16.00.

-    Ogródek zabaw jest ogólnodostępnym terenem do zabaw i wypoczynku dzieci.

-     Z urządzeń zabawowych dzieci powinny korzystać pod opieką osób dorosłych  i na  ich odpowiedzialność.

-     Ogródek zabaw wyposażony został w urządzenia  zabawowe przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 7lat.

-      Korzystanie z poszczególnych urządzeń zabawowych winno być dostosowane do rozwoju psycho -            fizycznego dziecka. Oceny winien dokonać rodzic/opiekun dziecka .

-     Wyposażenie ogródka zabaw powinno być wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem.

-     Rodzice / opiekunowie dzieci winni pamiętać o odpowiedzialności prawnej za szkody wyrządzone przez dzieci na  osobach   lub mieniu.

-     Zabrania się picia alkoholu i palenia papierosów.

-     Zabrania się niszczenia roślinności i zaśmiecania terenu.

-     Zabrania się wprowadzania psów.

Administratorem ogródka zabaw do którego można zgłaszać uwagi jest :

Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 25, tel. ( 32 ) 2426-487

Telefony alarmowe :